میز رزین

خرید انواع میز رزین اپوکسی با بیشترین تنوع در بازار به صورت مستقیم از تولید کننده .

انواع میز عسلی رزینی, میز تلویزیون رزین در طرح های مدرن مطابق با سلایق مختلف. تمامی ابعاد, مدل‌ها و اندازه های میز چوب و رزین اپوکسی, مطابق با سلیقه شما قابلیت تغییر دارند.

میز نهار خوری ترکیبی چوب گردو و رزین مشکی

میز نهارخوری ترکیبی تکه‌های چوب طبیعی و رزین مشکی

میز نهارخوری ترکیبی چوب توسکا و رزین سبز صدفی

میز نهارخوری ترکیبی چوب راش و رزین دودی

میز نهارخوری ترکیبی چوب راش و رزین قهوه‌ای متالیک

میز نهارخوری ترکیبی چوب طبیعی و رزین بی‌رنگ

میز نهارخوری ترکیبی چوب طبیعی و رزین بی‌رنگ

میز نهارخوری ترکیبی چوب طبیعی و رزین دودی

میز نهارخوری ترکیبی چوب طبیعی و رزین دودی ترنسپرنت

میز نهارخوری ترکیبی چوب طبیعی و رزین دودی ترنسپرنت

میز نهارخوری ترکیبی چوب طبیعی و رزین مشکی

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین آبی ترنسپرنت

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین آبی صدفی

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین بی‌رنگ(شیشه‌ای)

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین دودی ترنسپرنت

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین دودی ترنسپرنت

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین دودی ترنسپرنت

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین دودی متالیک

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین سبز صدفی

میز نهارخوری ترکیبی چوب گردو و رزین سبز متالیک

سوالات متداول

رزین ترکیبی  از فراورد‌ه های نفتی است. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که رزین به صورت طبیعی هم در طبیعت وجود دارد. یکی از نمونه های رزین طبیعی, شیره درخت کاج است.  رزین گیاهی معمولا به رنگ طلایی تیره است. رزین در شکل گیاهی, هزاران سال است که در کاربردهای مختلف از جمله, استفاده در  ساخت انواع زیورآلات, جواهر آلات, استفاده به عنوان ماده ای به منظور  درزگیری در قایق و بسیاری از موارد  دیگر مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. استفاده از رزین های گیاهی مشکلاتی را به همراه داشت. این مشکلات اغلب در اثر عدم پایداری ترکیبات رزین های گیاهی و وجود ناخالصی طبیعی  به وجود می‌آمد.   با پیشرفت تکنولوژی, انواع رزین مصنوعی نیز ساخته شد و به این دلیل که فرایند تولید تحت شرایط کنترل شده در آزمایشگاه انجام می‌گرفت, بسیاری از مشکلاتی که  در انواع رزین‌های  طبیعی مشاهده می‌شود, در  رزین های ساخته شده در آزمایشگاه وجود ندارد. 

در واقع انواع مختلفی از رزین وجود دارد. به صورت خلاصه انواع رزین عبارتند از : رزین پلی استر, رزین وینیل استر, رزین فنولیک و رزین اپوکسی. 

ار منظر ساختاری, رزین اپوکسی دارای دو جزء اپوکسی و هاردنر می‌باشد. از کاربردهای اساسی رزین اپوکسی, میتوان به استفاده در انواع مختلف به عنوان پوشش سطوح و همچنین کاربرد در صنایعی همچون الکترونیک, هوا فضا و ساختمان اشاره نمود.

دو جزء تشکیل دهنده رزین اپوکسی, شامل اپوکسی و هاردنر به صورت مایع و تا حدودی چسبنده هستند.  اپوکسی و هاردنر  در اثر ترکیب با یکدیگر, حالت مایع را از دست می‌دهند و به صورت جامد در می‌آیند. زمان مورد نیاز بعد از ترکیب شدن اپوکسی و هاردنر , بسته به کشور, کارخانه سازنده و کیفیت تولید میتواند از چند ساعت تا چند روز متغیر باشد. 

یکی از دو جزء اساسی رزین اپوکسی هاردنر است. هاردنر  در اثر ترکیب با اپوکسی به صورت فرمول و نسبتی مشخص که توسط سازنده ارائه میگردد منجر به شکل گیری رزین در حالت مورد نظر می‌گردد.  هاردنرها در انواع مختلفی در بازار وجود دارند,  در صنایع دکوراسیون و چوبی,  برای ساخت انواع میزهای رزین اپوکسی, معمولا از نوع خاصی از هاردنر به نام هاردنر  پلی آمین استفاده قرار می‌شود.

از ترکیبات خاص رنگی به منظور تولید انواع مختلفی از میزهای رزین و چوب در طرح های مختلف مانند میز رزین با طرح مرمر, میز رزین با طرح دریا  و به صورت کلی به منظور تولید انواع میز  رزین کاری شده استفاده می‌گردد.