40 مدل میز تلویزیون سفید

امروزه طراحی تی وی روم یا تی وی وال از اهمیت بالایی برخورداراست و ظرافت های خاص خود را می طلبد.تی وی روم از جمله مکان هایی است که اغلب با توجه زیادی از سوی مهمانان مواجه می شود و مکانی است که در مقایسه با دیگر مکان ها بیشتر توسط مهمان استفاده می شود؛در نتیجه طراحی این قسمت از دکوراسیون به عنوان یکی از پرتوجه ترین قسمت های خانه باید با دقت خاصی صورت بگیرد. قبلاً در مقاله ای تحت عنوان چه میزتلوزیونی بخریم, نکات ابتدایی و مهم را در ارتباط با خرید میز تلوزیون خدمت شما عزیزان همراه عرض کردهایم. اگر قصد خرید میز تلوزیون در هر نوعی از جمله میز رزین دارید, پیشنهاد میکنم ابتدا این مقاله را مطالعه نمایید.

یکی از مهم ترین عناصر موجود در تی وی وال و یا اتاق نشیمن میز تلویزیون می باشد. همانطور که میدانید علاوه برآنکه یک میز تلویزیون مناسب نقش حفاظتی دارد و باعث حفاظت از تلویزیون می شود،از نظر بصری و جلوه ای که به تلویزیون می بخشد حائز اهمیت بیشتری است؛ در نتیجه مدل و رنگ میز انتخابی شما، در زیبایی دکوراسیون خانه تان تأثیر گذار است. با توجه به این اهمیت، شاهد تنوع زیادی در طراحی و ساخت مدل های مختلف میز تلویزیون هستیم. لازم به ذکر است که تولیدی زبتوک به تولید انواع میز رزینی با تنوع بسیار بالا, و در رنگ های مختلف از جمله میز تلوزیون سفید میپردازد .

یکی از محبوب ترین مدل های موجود در بازار، میز تلویزیون سفید رنگ است که با استقبال زیادی همراه است و البته این انتخاب، یک انتخاب ایده آل است. میز تلویزیون سفید رنگ زیبایی خاصی به دکوراسیون می بخشد و به همین دلیل هنگام انتخاب،در مقایسه با سایر مدل های دیگر،اولویت اغلب افراد خواهد بود.

میز تلویزیون سفید مدرن

مدل میز تلویزیون سفید رنگ

مدل میز تلویزیون سفید رنگ

مدل میز تلویزیون سفید رنگ

چرا میز تلویزیون سفید با استقبال زیادی همراه است؟

در پاسخ به این سوال بهتر است کمی از نظر روانشناسی و فنگ شویی رنگ ها به این موضوع بپردازیم،و ویژگی های این رنگ و اهمیت استفاده ازآن در دکوراسیون را مورد بررسی قرار دهیم.

امروزه استفاده از رنگ سفید در طراحی چیدمان و دکوراسیون به وفور دیده می شود.دکوراتورهای حرفه ای با توجه به روانشناسی و فنگ شویی رنگ ها،به دیزاین و طراحی لوکیشن های مختلف خانه می پردازند.مطمئنا اگر در طراحی دکوراسیون نشیمن خانه ی تان با یک دکوراتور مشورت کنید و از او نظرخواهی کنید،رنگ سفید یکی از گزینه هایی است که به شما پیشنهاد داده می شود.

رنگ سفید می تواند در دکوراسیون بخش های مختلف و طراحی خانه ی تان استفاده ی فراوانی داشته باشد.این رنگ از نظر روانشناسی رنگی است که حس سرزندگی،نشاط و شادابی و آرامش را به مخاطب القا می کند.از آنجایی که رنگ غالب تلویزیون های LED و LCD مشکی است ،میز تلویزیون سفید انتخاب مناسبی برای ساختن یک ترکیب رنگی زیبا برای تی وی روم و یا اتاق نشیمن است.قرارگیری رنگ های سفید و مشکی از لحاظ بصری جلوه ی زیبایی می آفریند و باتوجه به تضاد زیبایی که بین این دو رنگ ایجاد می شود،یک ترکیب رنگی زیبایی ایجاد می شود که چشم نواز است.رنگ های سفید و مشکی مکمل های مناسبی برای یکدیگر می باشند.

مدل میز تلویزیون سفید در تی وی روم

همچنین میز تلویزیون سفید به دلیل خاصیت بازتاب کنندگی که رنگ سفید دارد،با بازتاب نور ساطع شده از لامپ ها، چراغ ها ولوستر و…تأثیر خوبی در روشنایی و پر نور بودن فضا ایجاد می کند و موجب می شود فضای نشیمن یا تی وی روم تان دلباز و روشن به نظر برسد.

از دیگر دلایل انتخاب میز تلویزیون سفید،می توان به متناسب شدن با دیوار و یا زمینه ای که پشت تلویزیون قرار میگیرد،اشاره کرد.اگر رنگ دیوارها سفید باشد این تعادل رنگی به خوبی قابل مشاهده است.درصورتی که دیوارها سفید رنگ نباشند و رنگی باشند و یا با کاغذ رنگی یا دیوارپوش های متنوعی پوشیده شده باشند،دراین صورت هم مشکلی در انتخاب میز تلویزیون سفید ندارید؛ زیرا سفید رنگی خنثی است که به راحتی با انواع رنگ ها در تعادل قرار می گیرد و زیبایی چشمگیری ایجاد    می کند.مدل میز تی وی سفید

میز تلویزیون با ترکیب رنگ سفید و مشکی

همچنین میز تلویزیون سفید این قابلیت را دارد که با انواع طیف رنگی گسترده مبلمان و دکوراسیون در تعادل قرار بگیرد و زیبایی بصری تی وی روم و یا سالن نشیمن را دوچندان سازد؛ زیرا سفید به دلیل خنثی بودن به راحتی با انواع رنگ ها ست می شود. البته اگر هارمونی رنگ مبلمان و میز تلویزیون برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است می توانید میز تلویزیون تان را با رنگ مبلمان تان ست کنید و یا رنگی را که بیشتر می پسندید استفاده کنید.

همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است،استفاده از میز تلویزیون سفید به راحتی با رنگ دیوار و مبلمان متعادل شده است و جلوه ی زیبایی به نشیمن بخشیده است؛ این درحالی است که رنگ مبلمان و میز تلویزیون یکسان نیست اما طراح از خاصیت خنثی بودن رنگ سفید بهره گرفته و فضایی زیبا خلق کرده است.

 استفاده از میز تلویزیون سفید رنگ در طراحی نشیمن

 میز تلویزیون سفید

 استفاده از میز تلویزیون سفید در طراحی نشیمن

 میز تلویزیون سفید رنگ

 میز تلویزیون سفید رنگ

 میز تلویزیون با ترکیب رنگ زیبای سفید و مشکی

میز تلویزیون با رنگ زیبای سفید

میز تلویزیون با رنگ زیبای سفید

میز تلویزیون با رنگ زیبای سفید

میز تلویزیون با رنگ زیبای سفید

میز تلویزیون با رنگ زیبای سفید

میز تلویزیون سفید پایه دار

میز تلویزیون سفید پایه دار

میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید

معایب استفاده از میز تلویزیون سفید

علاوه بر آنچه که به عنوان مزایا گفته شد،میز تلویزیون سفید معایبی هم دارد.همانطور که می دانید سفید رنگی است که به سرعت لکه و یا خراش را آشکار می سازد.عمده ترین مشکلات استفاده از این میز تلویزیون ها مربوط به نگهداری و جلوگیری از ایجاد لکه روی سطح آن ها است.پس اگر زیبایی خاص این رنگ شما را در هنگام خرید،قانع به انتخاب کرد باید با دقت بیشتری از آن نگهداری کنید و در فواصل زمانی منظم به طور پیوسته آن ها را تمیز کنید.

البته امروزه میز تلویزیون های ضد خش که در بازار قابل مشاهده است،این نگرانی را حل کرده است.این میز تلویزیون ها به راحتی دچار آسیب نمی شوند،از مقاومت بالایی برخوردارند و خش پذیر نیستند.

راهکارهایی جهت نگهداری از میز تلویزیون سفید

اگر نگهداری از میز تلویزیون های سفید رنگ دغدغه و نگرانی اصلی شما است،آسوده خاطر باشید؛زیرا کار سختی نیست.

البته با توجه به خاص بودن نگهداری از وسایل چوبی سفید رنگ،می توان راهکار های مناسبی به طراحان و تولید کنندگان این قبیل وسایل ارائه داد؛به عنوان مثال یک راه استفاده از رزین اپکسی است.استفاده از رزین علاوه بر آنکه ظاهر هر نوع چوب دکوارتیو را براق می سازد و باعث درخشندگی و ظاهری زیبا می شود،می تواند از آسیب هایی که در اثر ضربه به چوب وارد می شود،مانند خراش،جلوگیری کند.

پس برای اینکه از انتخاب میز تلویزیون رنگ سفید آسوده خاطر باشید،پیشنهاد می شود میزی را انتخاب کنید که یک محافظ مانند رزین اپکسی و یا گلس سطح آن را پوشانده باشد. البته میزهای رزینی هم انتخاب بسیار مناسب و شیکی برای استفاده به عنوان میز تلوزیون هستند. پیشنهاد میکنم حتما از دسته بندی محصولات میز رزینی فروشگاه اینترنتی زبتوک دیدن فرمایید. شما با خرید میز رزین از فروشگاه اینترنتی زبتوک به صورت مستقیم با تولید کنده در ارتباط خواهید بود. همین موضوع باعث میشود از لحاظ قیمت و کیفیت خیالتان راحت باشد.

می توانید خودتان نیز خلاقیت به خرج دهید و از چسب های شفاف وطرح دار که در بازار موجود است استفاده کنید.با ظرافت چسب ها را روی میز بچسبانید؛البته اگر میز شما منبت کاری شده است،این برجستگی ها مانع از چسباندن تمیز چسب می شود و در این مدل میز ها استفاده ازچسب توصیه نمی شود.استفاده از چسب برای مدل میزهایی مناسب است که سطح صاف و همواری دارند.

میز تلویزیون سفید ساده و شیک

میز تلویزیون سفید ساده و شیک

مدل میز تلویزیون سفید شلف دار

مدل میز تی وی سفید با قابلیت نصب چراغ

میز تلویزیون سفید کشودار

میز تی وی ساده

میز تلویزیون دو رنگ

میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید

چگونه میز تلویزیون سفید را تمیز کنیم؟

آنچه در نگهداری این نوع میز تلویزیون ها مهم است،این است که در صورت ایجاد لکه سریعا تمیز شوند تا لکه ماندگار نشود؛در صورت ماندگاری لکه،تمیز کردن آن ممکن است با صرف زمان و انرژی همراه باشد.برای تمیز کردن این میزها،محصولات مختلفی در بازار وجود دارد اما شما علاوه بر آن ها می توانید با توجه به لکه ی ایجاد شده از ترکیباتی که به راحتی در خانه تان یافت می شوند مانند:الکل،مواد شوینده،استون و…استفاده کنید تا لکه ماندگار نشود.البته پس از استفاده سطح را با یک دستمال نرم و یا یک تکه اسفنج،به خوبی تمیز کنید تا باقی مانده رطوبت جذب شود و به چوب آسیب نرساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟