40 ایده برای مدل میز تلویزیون دیواری

امروزه استفاده از مدل میز تلویزیون دیواری در طراحی دکوراسیون تی وی روم یا نشیمن بسیار رایج است؛زیرا این مدل میز تلویزیون علاوه بر آنکه فضا را به فضایی لوکس و مدرن تبدیل می سازند و زیبایی خاصی به دکوراسیون می بخشند،مناسب ترین گزینه برای خانه هایی اند که متراژ کم و فضای محدود دارند.

میز تلویزیون دیواری یک انتخاب هوشمندانه برای خانه های کوچک و آپارتمانی امروزی است که علاوه بر زیبایی که دارند،موجب بهره گیری بیشتر از فضا و صرفه جویی در فضا جهت استفاده های دیگر می شوند.پس انتخاب این مدل میز تلویزیون ها با توجه به مزایایی که دارند انتخابی کاملا شایسته است.

از دیگر مزیت های مدل میز تلویزیون دیواری می توان به تطابق پذیری با سایر چیدمان دکوراسیون نظیر:مبلمان،پرده،فرش،سرامیک و…اشاره کرد.زیرا در طراحی و اجرای این مدل میز تلویزیون از رنگ ها و متریال متنوعی استفاده می شود که به راحتی با سایر رنگ ها و متریال به کار رفته در دکوراسیون،منطبق می شوند و به زیباسازی فضا کمک شایانی می کند.

همچنین میز تلویزیون دیواری این امکان را برای شما فراهم می سازد که علاوه بر نصب تلویزیون بر روی دیوار و استفاده ی بهینه از فضای نشیمن خانه تان،از فضای پشت تلویزیون به عنوان یک تابلو دکوراتیو استفاده کنید و نقش و طرح محبوب تان را روی آن پیاده سازید.

طراحی فضای در دسترس پشت مدل میز تلویزیون دیواری نه تنها موجب دیده شدن بیشتر تلویزیون تان می شود،بلکه فضای نشیمن و یا تی وی روم را زیباتر و پویا تر می سازد و باعث توجه چشمگیری به این قسمت از خانه می شود.

میز تلویزیون های دیواری در مدل های ساده،فانتزی،مدرن و… در سایز های متنوعی طراحی می شوند که به راحتی انواع سلیقه را پوشش می دهند و قابلیت انطباق پذیری زیادی با ابعاد تلویزیون و انواع فضای در دسترس دارند.

 میز تلویزیون دیواری پایه دار

 میز تلویزیون دیواری پایه دار دو رنگ

 مدل میز تلویزیون دیواری

 میز تلویزیون دیواری سفید رنگ

 مدل میز تلویزیون دیواری

 میز تلویزیون دیواری چوبی سفید مناسب برای قراردادن اشیاء دکوری

 میز تلویزیون دیواری ساده سفید رنگ

 میز تلویزیون دیواری با طراحی ساده

 مدل میز تلویزیون دیواری شلف دار

 میز تلویزیون دیواری

 میز تلویزیون دیواری مشکی رنگ

 میز تلویزیون دیواری

 مدل میز تلویزیون دیواری

 میز تلویزیون دیواری چوبی

 مدل میز تلویزیون دیواری چوبی کلاسیک

 میز تلویزیون دیواری چوبی سفید،مناسب با فضای محدود

 میز تلویزیون دیواری شلف دار مشکی رنگ

 میز تلویزیون دیواری با طراحی خاص

 میز تلویزیون دیواری پایه دار طوسی رنگ

میز تلویزیون دیواری

در طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری از چه متریالی استفاده می شود؟

طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است؛زیرا بخشی از جلوه ی بصری دکوراسیون تان به آن بستگی دارد.همانطور که گفته شد می توانید این فضا را به راحتی با سایر متریال به کار رفته در چیدمان دکوراسیون تان هماهنگ کنید و فضای  مدرن و زیبایی خلق کنید.

 طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری متناسب با رنگ دکوراسیون

استفاده از متریال متناسب با رنگ فضای دکوراسیون در طراحی میز تلویزیون دیواری

 تعادل سازی طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری با رنگ دکوراسیون

 استفاده از میز تلویزیون دیواری سفید در خلق یک نشیمن زیبا

در طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری از متریال متنوعی استفاده می شود.با در نظر گرفتن سلیقه ی شما و در صورت نیاز مشورت کردن با یک دکوراتور،مدل نهایی طراحی و اجرا می شود.در زیر به عمده متریالی که جهت این طراحی مورد استفاده قرار می گیرد،اشاره شده است:

کناف:استفاده از کناف در طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری بسیار رایج است.کناف به راحتی شکل می پذیرد و قابلیت استفاده جهت خلق طرح های متنوع را دارد.اگر مایل هستید که فضای پشت میز به صورت طرح های برجسته و اشکال هندسی برجسته اجرا شود،استفاده از کناف گزینه ی مناسبی است.

 استفاده از کناف در طراحی پشت تلویزیون دیواری

 طراحی میز تلویزیون دیواری با استفاده از کناف

کاغذ دیواری های برجسته:این مدل کاغذ دیواری ها با اشکال برجسته ای که دارند فضای زیبایی ایجاد می کنند و برای استفاده در طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری بسار مناسب اند.

 استفاده از کاغذ دیواری برجسته در طراحی فضای پشت میز تلویزیون

 استفاده از کاغذ دیواری برجسته طرح اشکال هندسی

 طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری سفید با کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری های متالیک:کاغذ دیواری های متالیک این قابلیت را دارند که نور را منعکس کنند.با داشتن چنین خاصیتی به روشنایی و دلبازی فضا کمک کرده و فضا را پر نور تر جلوه می دهند؛با ظاهر درخشان و براقی که دارند بسیار زیبا و شیک بوده و فضای دیوار و دکوراسیون را واقعا زیبا می سازند و جهت استفاده در طراحی فضای پشت میز تلویزیون،طرح مناسبی اند.عمده رنگ های این کاغذ دیواری ها در رنگ های فلزی مانند:کرومی،نقره ای،طلایی،مسی و…جهت طراحی های مختلف استفاده می شود.

 طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری با کاغذ دیواری متالیک

استفاده از کاغذ دیواری های متالیک در طراحی فضای پشت تلویزیون دیواری

استفاده از کاغذ دیواری متالیک نقره ای رنگ در طراحی فضای پشت میز تلویزیون دیواری

کاغذ دیواری های سه بعدی:استفاده از این نوع کاغذ دیواری ها،انتخابی مدرن و به روزی است،زیرا طراحی های سه بعدی همیشه توجه برانگیز بوده و باعث جلب توجه تماشاگر می شود.

 استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در طراحی فضای پشت تلویزیون

 استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در طراحی میز تلویزیون دیواری

 کاغذ دیواری سه بعدی در طراحی بک گراند تلویزیون دیواری

 استفاده از کاغذ دیواری در بک گراند میز تلویزیون دیواری

 

کاغذ دیواری های مخملی:این نوع کاغذ دیواری ها علاوه بر زیبایی که دارند،به راحتی می توانند هم از نظر رنگ و هم از نظر جنس با مبلمان و یا در صورتی که از پرده مخمل برای پوشاندن پنجره های نشیمن استفاده می کنید،ست شوند.

 کاغذ دیواری مخمل در طراحی میز تلویزیون دیواری

لامپ های LED کوچک تزئینی:استفاده از این لامپ ها علاوه بر زیبایی که به کار می بخشد،در نورپردازی و روشن کردن فضا تأثیرگذار بوده و می توان از نور رنگی متنوع آن ها بهره گرفت.

استفاده از لامپ های LED تزئینی جهت نورپردازی فضای پشت تلویزیون دیواری

نور پردازی فضای کناف پشت تلویزیون دیواری با استفاده از لامپ های LED

 نورپردازی فضای پشت تلویزیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟